אדוני ראש הממשלה. המוני גברים ונשים מוחים נגדך עכשיו בגלל שהצבעת נגד התיקון לחוק הפונדקאות. את המאבק מובילים אלפי גברים המשתייכים לקהילת הלהט"ב הישראלית. קהילה חזקה, מפוארת שסובלת קשות מדעות קדומות ומתקפות שלוחות רסן רק בגלל העובדה שהן מהוות חלק מהמודל של משפחות חדשות.

אבל זה לא הסיפור אדוני ראש הממשלה. יש גברים רבים שאינם משתייכים לקהילה, שאינם הומואים אבל הדבר החשוב ביותר בשבילם הוא להיות אבות. לחוות את המאורע הנפלא הזה הידוע בשם אבהות. גם אני ביניהם. גבר ישראלי החי בגפו, נכון במקרה שלי כבר חוויתי אבהות אבל זה היה מזמן, ביתי כבר הקימה משפחה משלה ואני, במשך שנים רציתי וחיפשתי את הדרך וההזדמנות לבן או בת נוספים. זה לא הסתייע אבל זה לא אומר שזה בלתי אפשרי, שזה לא ניתן, בעיקר אי אפשר להגיד שזה לא יקרה רק בגלל שאני גבר החי לבד.

אני לא הומו. גם מגיע לי להיות אבא

אדוני ראש הממשלה. פונדקאות חייבת להיות לכולם. גם לנשים המבקשות לגדל ילד בתא משפחתי יחידני וגם לגבר המבקש את אותה משפחה בדיוק. אתה הצבעת נגד החוק בגלל הפחד מהחרדים אבל באותה נשימה ממש מנעת מרבים כמוני להגשים חלום של אבהות. לרבים מאיתנו תהייה זו אבהות ראשונה ולאחרים הזדמנות אחרונה למשפחה חדשה.

אני לא הומו אבל גם לי מגיע להיות אבא. אדוני ראש הממשלה, תשאל את אשתך כמה המשפחה חשובה לקיומו של אדם. מי אתה שתקום ותצביע נגדה. המחאה של היום היא של קהילת הלהט"ב בהמשך זו תהייה מחאתם של אלפי אבות המבקשים להקים משפחה בדיוק כפי שהאמהות היחידניות עושות זאת היום במלוא התמיכה הממשלתית.

אני עומד היום לצידם של הגברים הלהטבי"ם לסוגיהם מתוך תקווה שבקרוב הם יעמדו לצידי במאבק להכרה גם בי כאדם הזכאי לשוויון בפני החוק להקים ולקיים משפחה בישראל.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s